Kilka słów o nas


Pralnia EKOEXPRESS jest wyspecjalizowaną firmą, świadczącą kompleksowe usługi pralnicze, wodno-chemiczne, zarówno dla klientów indywidualnych jaki i dla wiodących na rynku hoteli, restauracji, instytucji, firm cateringowych, domów weselnych.

Usługi realizujemy przez 7 dni w tygodniu, za pomocą odpowiednio przystosowanego transportu. Samochody wyposażone są w windę oraz specjalne kosze do przewożenia prania. Jesteśmy jednym z największych tego typu zakładów, działających na terenie Wrocławia i jego okolic.

Atuty naszej pralni to - wysoka jakość wykonywanych usług, dbałość o szczegóły, terminowość i elastyczność realizowanych zleceń oraz

MIŁA I RODZINNA ATMOSFERA.

Szeroka gama oferowanych usług pralniczych w znakomity sposób realizuje potrzeby i oczekiwania naszych stałych klientów, z którymi współpracując od wielu lat, zaspokajamy ich indywidualne wymagania, czego potwierdzeniem są liczne listy referencyjne. Możemy to osiągnąć przez wyposażenie pralni w nowoczesne urządzenia firmy Laco, Primus, UniMac oraz środki piorące najwyższej jakości firmy Christeyns, dzięki którym odzież, pościel, bielizna itp. nie tylko pięknie pachnie, ale także nie ulega przebarwieniom i nie przyspiesza procesu starzenia tkanin.

Tarcza finansowa 2.0