Skorzystaj na leasingu


Leasing tkanin to bezpieczny sposób uzupełnienia lub pełnego wyposażenia obiektu w tkaniny na bardzo korzystnych warunkach.

Taka forma usług staje się coraz bardziej popularna dzięki swej atrakcyjności i dostępności. Z leasingu korzysta już wielu liderów branży hotelarsko – gastronomicznej. Decydując się na ofertę leasingu otrzymują Państwo takie korzyści jak:

brak kosztów zakupu, tkaniny najwyższej jakości, pranie w cenie leasingu, płynną logistykę, serwis i fachową opiekę nad klientem.

 Leasing tkanin i ręczników to bezpieczny sposób uzupełnienia lub pełnego wyposażenia obiektu w potrzebne tekstylia hotelowe na bardzo korzystnych warunkach. Decydując się na ofertę leasingu otrzymują Państwo takie korzyści jak: brak kosztów zakupu, tkaniny najwyższej jakości, pranie w cenie leasingu, płynną logistykę, serwis i fachową opiekę nad klientem. Naszym  głównym celem jest redukcja Państwa kosztów przez podniesienie wydajności. A to wszystko osiągamy dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i znajomości najnowszej  technologii produkcji naszych tekstyliów, oraz korzystaniu z wyselekcjonowanych przez nas pralni w Polsce. Zapewniamy pełną i sprawną obsługę z zakresu finansowania, zarządzania i dbania o tekstylia.

Tarcza finansowa 2.0